Firmast

Danival MW OÜ on 2008. aastal loodud, 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Firma põhitegevusala on metallitööde teostamine. Meie tootmisportfell koosneb alates üksikutest detailidest kuni valmistoodeteni välja. Teostame torumaterjali laserlõikust, torude ja profiilide painutamist ja valtsimist, lehtmetalli töötlust ning erinevaid keevitustöid. Vastavalt kliendi soovile pakume valmistatud toodetele pinnakattena nii kuumtsinkimist kui ka pulbervärvimist. Danival MW OÜ (endise nimega Danival Ehitus OÜ) on alates 2013. aastast suutnud igal majandusaastal võrreldes eelnevaga oma müügikäivet kasvatada 120%. Üle 60% käibest moodustab eksport. Püsiklientide arv nii Eestis kui ka välisriikides on stabiilselt kasvanud. Suurimad väliskliendid on Soome, Rootsi ja Läti ettevõtted. Ettevõte on edukalt teostanud üle 800 tellimuspõhise projekti.

Hindame:

  • Pikaajalisi partnersuhteid oma klientidega
  • Võimalust pakkuda oma teenuseid nii väikestele kui suurtele klientidele
  • Kliendi tagasisidet oma tööle, et saaksime tulevikus pakkuda veelgi enamat

Pakume:

  • Kiiret ja paindlikku teenindust kõikidele klientidele sõltumata tellimuse suurusest
  • Kõrgetasemelist kvaliteeti teenuste osutamisel  ja toodete valmistamisel
  • Meistrite kogemust erinevate detailide valmistamisel
  • Spetsialistide pikaajalist kogemust ka kõige keerukamatele projektidele lahenduse leidmisel

Toodete ja detailide joonestamisel kasutame SolidWorks tarkvara.  Selle abil saame vajadusel koostada ka tugevusarvutusi ning luua toodetest 3D visuaale.

Valmistame erinevaid pool- ja lõpptooteid. Pooltoodetena oleme valmistanud metallist komponente mööblitööstusele (nt aia- ja koolimööbli tootmiseks) ning erinevaid painutatud komponente ka auto- ja masinatööstusele. Ei puudu meie kogemuste hulgast ka pooltoodete valmistamine põllumajandussektorile, mille tarvis oleme meisterdanud metallist piirdeid.
Lisaks oleme teinud komponente ka mänguväljakutele ning spordiinventari jaoks. Oleme valmistanud erinevaid metallist väikekonstruktsioone ehitusobjektidele ning muid väiksemaid metallkonstruktsioone. Lisaks eelnevale valmistame pooltooteid eriprojektide alusel.

Lõpptoodetest on meil samuti pakkuda üsna lai valik. Valmistame rattahoidjaid, linnamööblit, aia- ja tööstusmööblit. Lisake teeme väravaid, piirdeid ja poste, ahjusiibreid, metallist kaubaaluseid ja muid sarnaseid metalltooteid.

 Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.